Мастильне обладнання

Якість - безпека - гнучкість.
Протягом багатьох років, наша мастильна продукція гарантує надійне технічне обслуговування і підтримання високої якості машин і устаткування. Навіть в наш час, несправність викликана не змащеним або неправильно змащеним обладнанням може коштувати мільйони. Щоб зберегти ваше обладнання в постійному русі, ми можемо запропонувати великий асортимент мастильних ніпелів на додаток до маслянки і аксесуарів для всіх областей застосування.
Ми точно знаємо, наскільки важливі хороші інструменти для ефективної роботи, і з задоволенням проконсультуємо Вас в будь-який час. Наша мета полягає в тому, щоб знайти оптимальне рішення для кожної проблеми змащення, використовуючи наш величезний стандартний асортимент, або навіть з використанням продуктів, які ми розробляємо разом з вашою компанією.
Швидкість має значення! Саме тому велика частина нашої продукції постійно доступна для вас на складі. Ми набуваємо нашу високоякісну технологію мастила виключно в Німеччині. Встановлена якість гарантована тут висококваліфікованими сучасними виробничими потужностями, сертифікованою системою управління якістю та інноваційного управління продуктами.

Торговий дім "Тристаринвест" є офіційним дистриб'ютором продукції компанії UMETA (Німеччина) одного з лідерів в області мастильного обладнання.

Пресс-масленки

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

НАМ

Тел:   +380 (522) 27 85 80

Факс: +380 (522) 56 36 97

Відділ продажу:

+380 50 487 80 50

+380 50 487 80 51

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС

Понеділок - п'ятниця: 09.00 - 17.00

Україна 25014, Кіровоград,

вул. Промислова 1

 

ЗАПИТАЙТЕ НАСТ

Повідомлення надіслано