Промислові

Шланги

Багато з існуючих промислових шлангів не відповідають вимогам коли мова йде про вакуумний тиск, наприклад, коли потрібно транспортувати рідину. Тоді приходить час всмоктуючих і транспортуючих шлангів REHAU RAUSPIRAFLEX. Шланги RAUSPIRAFLEX пропонуються для всмоктування і транспортування технічними засобами, в умовах утворення вакууму.
Програма RAUSPIRAFLEX охоплює спеціальні типи шлангів з товстими або тонкими стінками. Характерним для всіх шлангів є спіральне армування виконане в полімері, твердому ПВХ або в сталевому дроті. Армування забезпечує стійкість до вакуумного впливу, без втрати гнучкості або легкості монтажу. Дана група шлангів може знайти застосування в самих різних сферах: сільському господарстві, сільськогосподарськоій техніці, басейнах, ставках, на деревообробної промисловості і т.д.
Якщо потрібні шланги, які застосовуються з надвисоким тиском, ми пропонуємо Вам промислові шланги RAUFILAM. Вони прекрасно впораються з високими навантаженнями.
Для транспортування питної води пропонуємо вашій увазі окремий напрямок шлангів RAUAQUA.
Перевірені і разом з тим сучасні, надійні та ексклюзивні, міцні і все ж елегантні: так найкраще можна охарактеризувати садові шланги категорії QUATROFLEX. Зносостійкі шланги з високоякісним армуванням забезпечують високу ступінь еластичності, гнучкість і стабільність форми. При цьому навіть в екстремальних умовах експлуатації шланги не втрачають своєї здатності витримувати високий тиск.
Наші силіконові шланги використовуються там де необхідна чистота і порядок, завдяки своїм властивостям вони відмінно справляються з покладеними на них функціями.

Наша компанія пропонує широкий асортимент промислових рукавів виробництва REHAU. Вибір даного постачальника невипадковий, оскільки компанія REHAU є одним з провідних виробників промислових рукавів (шлангів) в світі. Вся продукція, що поставляється в Європейські країни та Україна, проводиться виключно в Німеччині, кожен метр промислових рукавів проходить багаторівневу перевірку, тим самим гарантуючи високу якість. Компанія REHAU виробляє промислові рукава для харчової, нафтопереробної, металургійної, сільськогосподарської, гірничодобувної промисловості і т.д. Промислові рукава REHAU використовуються на заводах, виробничих підприємствах, складах, в офісах, кораблях, нафтових платформах і т.д. Продукцію компанії закуповують провідні світові концерни, виробники техніки відомі в усьому світі.

RAUSPIRAFLEX

RAUSPIRAFLEX

Усмоктувальні і транспортуючі шланги

RAUFILAM-E

RAUFILAM-E

Для високого тиску

RAUCLAIR-E

RAUCLAIR-E

Прозорий промисловий шланг

RAUFILAM

RAUFILAM

Талант для будь-якої галузі.

Tubalco & Raualco

Tubalco & Raualco

Шланги для напоїв

RAUSIL & RAULAB

RAUSIL & RAULAB

Шланги для молочної промисловості

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

НАМ

Тел:   +380 (522) 27 85 80

Факс: +380 (522) 56 36 97

Відділ продажу:

+380 50 487 80 50

+380 50 487 80 51

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС

Понеділок - п'ятниця: 09.00 - 17.00

Україна 25014, Кіровоград,

вул. Промислова 1

 

ЗАПИТАЙТЕ НАСТ

Повідомлення надіслано